O nás

Naše autoškola funguje v Brně již od roku 1990. Náš přístup je založen na maximálním se přizpůsobení jakýmkoliv Vašim požadavkům.

Výuku v autoškole provádí zkušení a trpěliví učitelé (včetně jedné učitelky) s dlouholetou praxí. Učitelé mají řidičskou i učitelskou kvalifikaci v maximálním rozsahu a tomu odpovídající zkušenosti.

Výuku i výcvik autoškoly provádíme individuální formou po dohodě se žáky, v časech, které jim vyhovují. Výuka teorie i praktického výcviku je v naší autoškole na vysoké odborné úrovni a z toho vyplývá i poměrně vysoká úspěšnost získání řidičského oprávnění již při první zkoušce. Přípravu provádíme v městském provozu tak, že po absolvování autoškoly budete schopni sami zvládat i ty nejtěžší dopravní situace.

Provozujeme 2 učebny, jednu v Brně – Novém Lískovci a v Moravské Třebové. Výcviková vozidla jsou ve vlastnictví autoškoly, nejsme tedy závislí při plánování výcviku na půjčování vozidel od jiných provozovatelů autoškol. V případě poruchy je ihned k dispozici jiné náhradní vozidlo.

Cena udaná v ceníku autoškoly je konečná, je v ní zahrnuta veškerá výuka, praktický výcvik i výuka zdravovědy. Dále v ceně poskytujeme i závěrečnou zkoušku. Platbu za autoškolu je možné provést hotově i bezhotovostním převodem. Poskytujeme i možnost platby na splátky bez navýšení.

O naší práci svědčí tisíce spokojených řidičů, kteří jsou schopni orientovat se i v tom nejhustším silničním provozu.

Pokud Vám nebudou stačit informace na našich webových stránkách, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme osobně na našich pobočkách nebo přes mobil, e-mail či Facebook.